Sari la conținut

Duster Masina Pentru Romani?


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 93
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

astea is basme si povesti...asa era pe vremurile trecute.   acum Dacia e detinuta de Renault, care Renault, ne place sau nu, lucreaza in stil occidental. Adica lucreaza dupa niste norme/standarde, t

Este foarte interesanta mentalitatea romanilor vs straini referitor la dacii, daca te uiti pe forumuri din afara, din diverse tari, gasesti cei mai mult oameni multumiti de dacia, chiar daca pentu ei

Nu e ma vorba de PR. Io nu am nici un incentiv de la Dacia sa afirm daca is multumit sau nu de masina. M-am inscris pe forumul asta sa schimb opinii, probleme si solutii cu cei de aici. Daca vroiam sa

Posted Images

Au ajuns afara multe pentru ca pana acum nu s-au prins prostii din vest de ce tepe dau romanii...Le-au luat ochii la prosti cu asa zisul consum mic si pret mic...dar intre timp au vazut ca dacia a ramas o masina de doi bani cu piesele vopsite doar pe jumatate!!!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mergi intr-o reprezentanta Suzuki si uita-te in detaliu la un Vitara. Si-a luat un coleg de serviciu saptamina trecuta Vitara nou-nout si am aruncat si eu un ochi la el.... Inclusiv hayonul, pe interior, amindoi ne-am dat cu parerea ca nu ar fi lacuit. M-am uitat pe la amortizoare si am avut impresia ca nu le-a ajuns vopseaua. Ai impresia ca e doar gazata, nu vopsita. La fel se vede si daca ridici capota la motor. Asta nu inseamna ca Vitara e o masina proasta... Sau poate ma insel eu?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Au ajuns afara multe pentru ca pana acum nu s-au prins prostii din vest de ce tepe dau romanii...Le-au luat ochii la prosti cu asa zisul consum mic si pret mic...dar intre timp au vazut ca dacia a ramas o masina de doi bani cu piesele vopsite doar pe jumatate!!!

 

Care "romanii", ca masina ie frantuzeasca :) pai teapa se pare ca foarte buna, ca deja se afla in faza 2 in linie intinsa spre modelul nou.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 5 months later...

1.000.000.

Miercuri, 14 decembrie 2016, Dumitru Jianu, din București, a devenit posesorul automobilului Duster cu numărul 1.000.000, fabricat de uzina de la Mioveni. Este vorba despre un model Black Touch 4x4, de culoare Verde Altaď, echipat cu motorul pe benzină de 114 CP. Cheia mașinii i-a fost înmânată clientului de către Hakim Boutehra, director general Renault Commercial Roumanie.
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Au ajuns afara multe pentru ca pana acum nu s-au prins prostii din vest de ce tepe dau romanii...Le-au luat ochii la prosti cu asa zisul consum mic si pret mic...dar intre timp au vazut ca dacia a ramas o masina de doi bani cu piesele vopsite doar pe jumatate!!!

 

Nu stiu ce visezi tu dar toate rudele mele din germania mi-au impuiat capul cu Duster pt 4x4... am senzatia ca cele de export inca pastreaza traditia si sunt mai bine antifonate, vopsite si imbinate.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...