Sari la conținut

Montare Media Nav Pe Duster Ph1 In Timisoara?


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 35
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

1. Trebuie să găsești/ai Medianav-ul, care are 4 generații până acum,  gen1 venea cu microfon intern, gen 2,3,4 au nevoie de microfon extern. Generația 4 știe de AndroidAuto și Carplay. 2. Trebui

Este de preferat un device cu caracteristici tehnice mai apropiate de nivelul tehnologic existent "pe piata" in momentul de fata, respectiv rezolutie HD, RAM 1 GB, procesor Quad core, display capaciti

Posted Images

  • 2 weeks later...

Am renuntat la idee, am montat un player cd cu bluetooth de asta de se pune pe loganu nou...

Deci...la vanzare cu medianavul si rama..

 

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La nivel HW este cam ca MediaNav si are un design care mie nu imi place. Si e mai scump decat un MediaNav de pe Bursa. Singurul avantaj e masca pe care probabil se potriveste si nu mai ai dureri de cap ca pt. masca de MediaNav pe PH1.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma leg de design, ma leg de faptul ca la acelasi pret gasesti unitati 2DIN cu Android, procesor quad si 1GB RAM, ce ofera mult mai multe posibilitati (iar montajul se va face la fel de usor, avand dimensiunea standard de 2DIN).

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este de preferat un device cu caracteristici tehnice mai apropiate de nivelul tehnologic existent "pe piata" in momentul de fata, respectiv rezolutie HD, RAM 1 GB, procesor Quad core, display capacitiv multi-touch, 3G dongle, WiFi inclus (macar standard N), Android 5.1, etc .... adica ceva cam asa !

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...