Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 22
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

I-am dat un mail, si omul asa se lauda

Mda, si eu sunt de parerea asta, doar ca iti zic din proprie experienta ca nu de fiecare data "dai un ban, dar stai in fata...". Cateodata ai crede ca daca mergi pe optiunea cea mai costisitoare, vei

Al meu prafos n-are ESP asa ca nu prea m-ar afecta   Oricum multumesc de clarificari. Acu' sa vad daca si obtin finantarea nerambursabila

Posted Images

Wow... Sa zicem 3800 euro tot pachetul Overlimit, cu tot cu TVA!

E super pretul, merita din plin luat un Duster mai slab echipat, si aplicat acest pachet, fara nicio discutie.

@DonQuijote, cred ca ne-am cam obisnuit noi prost cu preturi mari, si acuma ceva mai aproape de realitate ni se pare dubios. ;)

 

Eu am inceput sa evit sa cumpar chestii din RO, prefer sa dau comanda pe afara, prin amazon sau mai stiu eu ce, pentru ca ce adaosuri se aplica pe aici, nu se justifica de nicio culoare. Si vorbesc la modul general, nu doar la piese/accesorii de masini, etc...

Colegii de pe forum care si-au luat masini din HU sunt dovada vie...

 

@tau888, buna descoperire! Multumim

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce ti se pare asa super pretul? Stii ce suspensii sunt in pachet? Ce troliu iti monteaza? (daca e Horn e degeaba) Ce cauciucuri? Nu detaliaza nimic. Abia dupa un raspuns la intrebarile astea putem spune daca pretul e bun sau nu.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu sunt intotdeauna adeptul preturilor mari, am comandat destul de mult de prin afara, inclusiv China, tocmai din aceste motive. Si sincer, si mie mi se pare excelenta oferta. Doar ca parca e prea bun pretul ca sa fie totul de cea mai buna calitate in cazul asta. Si la pregatirea de off-road, conteaza mult "build quality".

 

Oricum, descoperirea se poate demonstra ca fiind intradevar foarte buna pentru toti cei cu Duster.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Anvelopele sunt Continental CrossContact AT , se vede in poze profilul...

 

Troiul este Come Up 4500lb ... scrie pe fanta ptr plasma...

 

Ce mi se pare interesant, in pachetul "Overlimit" (~3000EUR+TVA) este ultima dotare: "Diff Lock for rear axle" .... restul sunt fite... scuturi, snorkel, actibilde pe lateral...c'mon...

Exista pachetul "Adventure" care nu are diff lock, in rest e ca la fel, si in general suficient...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...