Sari la conținut

Sfat Achizitie Auto Second-Hand


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 65
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Par sa se inteleaga

off-topic: Aveti noroc cu doamnele voastre care vor masini mici, cat mai mici, usor de parcat si cu motoare mici si economice. A mea doamna conduce una mai mare decat dusterul cu motor de 2.2... Si ta

Haha - cum era aia? ... "new hardware found"   Să o folosiți sănătoși

Posted Images

Poate ne intelegm cu Dusterul tau spuneam :) eu asa inteleg ca ai vrea sa schimbi Dusterul cu Ranger.

Editat de Caphonne
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 10 months later...

1) e vorba de un 4x2 nu de 4x4 cum scrie in anunt

2) pe faza 1 nu a exista nici un diesel cu cutie automata sau robotizata, de unde rezulta 3

3) cum e un model reno duster, cel mai probabil e un 2.0l DP2 4x2 importat din Ucraina, rusia sau tarile din golf, deci e posibil sa ai nevoie si de omologare, ceea ce e cam scump

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca e adusa in 2015 in mod cert este inmatriculata la noi. Sigur e adusa de prin vecinii rusofili. Am mai vazut si prin bucuresti cateva aduse din Ucraina si inmatriculate la noi fara probleme. Ele vin cu acte de omologare reno. Singura problema care o vad la anunt este bucata in care zice ca daca vrei sa mergi cu spatele trebuie sa impingi masina.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu pot lua legatura cu proprietarul.Telefonul este inchis iar la mesaje nu raspunde nimeni.In anunt scrie ca este inmatriculata in tara si cutia defecta.Anuntul ba apare ba dispare,sigur este pus la misto.

Editat de lungu dan
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...