Sari la conținut

Postări Recomandate

"Am un Mercedes C220 CDI din 2000. Are navigatie, xenon si tot ce are o masina noua . Are 220000km. merge si arata impecabil, consum sub 5%, dar am platit 9000 lei taxa. Crede cineva din cei care sustin ca intra in tara numai harburi? Crede cineva ca ar fi trebuit sa iau un Logan nou, indiferent de tip, un Duster, pe care dupa cinci ani il dai la "rabla"? . Sau un logan cu trei cilindri bun de dus bunica duminica la biserica ( ea e cam surda si nu aude zgomotul dinauntru!) ? Hai sa mergem pe autostrada, sa vedem ce poate fiecare... Distributie cu lant, cheltuieli minore : placute, filtre, curea si, gata . Apropos, l-am cumparat din Germania cu 4000 , si nu platesc rate ca la un Logan, de se duce dracului pretul . Cauciucuri cu jante de aliaj de o mare frumusete, cauciucuri de iarna, toate cu 3 ani vechime...."

Si uite asa ajugem la vb aia: "Prostia este infinit mai fascinanta decat inteligenta. Inteligenta are limitele ei, dar prostia nu".

Editat de SYL40
  • Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...Dacă mai găsiți, mai băgați și voi, de peste tot din viața reală.

femeile e soferi proşti, trebuie să stea la cratiţă nu la volan :hairy:

Partajează acest post

Link spre post

"Mi-a spus mie un mecanic batran"...si una mai tare:"Am cumparat masina de la un doctor care a tinut-o doar in garaj si care a umblat doar Dumineca cu ea!"

Partajează acest post

Link spre post

Dusterul ca e Dacie si nu poate....uite ca poate sa intre in curba pe autostrada cu 160 km/h si poate sa mearga sustinut cu 160 km/h lejer,in cazul de fata pe distanta Sibiu - Deva fara probleme ca trebuie imprumut in banca pentru motorina!!!...ce tapa au luat unii!!! ;)

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

Autentifică-te pentru a urmări asta