Sari la conținut

1.2 Tce Pofticios De Ulei


Postări Recomandate

@Marian30, inainte de a face si tu o boacana, citeste acest topic "da Capo al Fine" si poate inveti din patania omului ca si asa ai bombardat toate topicele unde ai postat cu intrebari despre fiabilitatea acestui motor.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 960
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Nu imi vine sa cred reactiile si concluziile unora despre forum , dar asta e, nu poti sa te intelegi cu toata lumea, unii chiar au idei fixe si atunci cel mai bine este sa renunti la efoturile de a-i

@stefanudrea te rog sa te calmezi si sa postezi pe forum , in speta in acest topic, numai cand vei avea date concrete, pana atunci iti recomand sa nu mai postezi informatii partiale sau fara surse, de

Ei na, este evident ca deja te-ai angajat, dar nu asta e ideea.   Parerea mea prietenesca, simpatizanta si pe deplin interesata: presupunand ca ar exista buna intentie si receptivitate din partea as

Posted Images

Eu iti tin pumnii sa reusesti ptr ca mi-e clar ca nu de la instalatia de gaz e problema. Postul tau m-a pus in garda sa nu ma bazez pe senzori ci sa verific uleiul, momentan am 4600 km si vad ca e OK. Am un Renault Kadjar 1.2 Tce din 2018 teoretic n-ar mai trebui sa aiba bube.

Cum stai cu procesul ? Din pacate dureaza foarte mult in Romania dar este vorba de un principiu, dreptatea e de partea ta. Ai facut rost de alta masina pana se termina tevatura ?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak unpinned this topic

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...