Sari la conținut

1.2 Tce Pofticios De Ulei


Postări Recomandate

Pai nici tu nu ai venit cu nici un fel de date. In afara de "nu pot sa spun", "nu spun de unde" si altele asemenea nu ai venit cu nimic concret. In afara de a agasa, agresa si ameninta diversi useri pe privat sau facebook nu ai adus nici o informatie utila pana acum. Dupa aia te miri si vii si plangi aici ca iti tot iei block-uri si banuri prin diverse locuri. :)

 

Trimis de pe al meu D5503 folosind Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 960
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Nu imi vine sa cred reactiile si concluziile unora despre forum , dar asta e, nu poti sa te intelegi cu toata lumea, unii chiar au idei fixe si atunci cel mai bine este sa renunti la efoturile de a-i

@stefanudrea te rog sa te calmezi si sa postezi pe forum , in speta in acest topic, numai cand vei avea date concrete, pana atunci iti recomand sa nu mai postezi informatii partiale sau fara surse, de

Ei na, este evident ca deja te-ai angajat, dar nu asta e ideea.   Parerea mea prietenesca, simpatizanta si pe deplin interesata: presupunand ca ar exista buna intentie si receptivitate din partea as

Posted Images

Nu ar fi mai simplu ca atunci cand ai solutia si poti spune sa scrii fain frumos aici? Cum au spus si colegii mai sus: incarci topicul doar cu "nu pot spune"

 

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca procesul dureaza 2 ani? In plus, evolutia cazuistica e interesanta, nu am anuntat aparitia fiecarui caz! Nu pot spune sursa, dar informatia bruta tehnica e importanta! Voi reveni doar cu detalii tehnice stricte daca va deranjez asa rau doar cu evolutia cazuistica!

 

Trimis de pe al meu Lenovo K33a48 folosind Tapatalk

Editat de stefanudrea
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa mult deranjeaza topicul in ochi cand intri? E optiunea ta sa il citesti sau nu! Nici nu intru in analiza punctelor insirate de tine, dar esti in eroare la toate!

Sanatate si tie!

 

Trimis de pe al meu Lenovo K33a48 folosind Tapatalk

Editat de stefanudrea
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak unpinned this topic

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...