Sari la conținut

1.2 Tce Pofticios De Ulei


Postări Recomandate

Pentru cei care sunt activi si pe forumul german, puteti confirma ce vad eu acolo? Foarte multi utilizatori de 1.2 tce devin socati de caderea motorului si felul in care acesta clacheaza. Mai mult chiar, desi unii primesc motoare noi, si nu sunt putini acestia, dupa schimbare se lipsesc de ele si nu mai vor sa auda de acest motor!!! Oricum, cred ca cel putin piata germana a fost complet compromisa pt acest motor. Urmeaza tarile nordice unde am deja semne ca motorul de asemenea cedeaza subit si stupid! Va tin la curent, daca nu patesc ce am mai patit!

 

Trimis de pe al meu Lenovo K33a48 folosind Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 960
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Nu imi vine sa cred reactiile si concluziile unora despre forum , dar asta e, nu poti sa te intelegi cu toata lumea, unii chiar au idei fixe si atunci cel mai bine este sa renunti la efoturile de a-i

@stefanudrea te rog sa te calmezi si sa postezi pe forum , in speta in acest topic, numai cand vei avea date concrete, pana atunci iti recomand sa nu mai postezi informatii partiale sau fara surse, de

Ei na, este evident ca deja te-ai angajat, dar nu asta e ideea.   Parerea mea prietenesca, simpatizanta si pe deplin interesata: presupunand ca ar exista buna intentie si receptivitate din partea as

Posted Images

Folosesc talpatalk. Copiez continutul postarii si il traduc cu google translate. Chiar acum documentez 2 noi cazuri in Germania si 2 in Danemarca. Cele din Danemarca au alta sursa. Am ajuns la nr 45 ca si cazuistica! Pt forumul german sectiunea tehnica. Primele topicuri, fiind si cele mai active.

 

Trimis de pe al meu Lenovo K33a48 folosind Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Niciunul, problema fiind de alta natura si anume ca si acum Dacia ori bajbaie ori se face ca nu stie despre problema. Si da, inca exista cazuri care primesc refuz de reparare si chiar de diagnoza. Iar cu gpl am eu o alta supriza pt Dacia, dar va fi servita in cadru restrans, doar onoratei companii. Promit ca voi spune si aici, dar deocamdata e firesc sa imi protejez interesele! Oricum, observ o alta atitudine in Germania, Danemarca si Suedia fata de Romania! Poate de aceea avem aceasta "soarta" ca popor! Nu intru in detalii, ma limitez la tehnic aici!

 

Trimis de pe al meu Lenovo K33a48 folosind Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu! Si asta nu pt ca nu le am ci pt ca compromit informatii importante din dosar. Desigur, in acest caz imi asum pedeapsa suspendarii pentru afirmatii nesustinute!

 

Trimis de pe al meu Lenovo K33a48 folosind Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak unpinned this topic

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...