Sari la conținut

Cum Aflu Ce Versiune De Duster Am?


Postări Recomandate

Stiu ca la Dacia sunt niste criterii simple dupa care se versiunea. Nu le cunosc, astfel ca va rog sa ma ajutati, eventual cu deosebirile dintre versiuni, pentru alti doritori.

 

Model Ph1, fabricat 2011, 1.5dci 4x4 110hp, bare transversale, bara fata/spate si oglinzi in culoarea caroseriei, AC, geamuri electrice fata/spate, geamuri spate si luneta cu tenta, jante de 16" din aliaj, manere interioare cromate. Modelul e facut pt Franta, s-ar putea sa fie doferente fata de modelele produse pt Ro?

 

Merci anticipat.

 

 

 

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 19
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Întreba cineva de radio radio 28C = plug&radio radio 45A = Medianav radio 14D =Medianav EVO fără DAB radio 15D = Medinav EVO cu DAB

Fabricatie 10.09.2014, pentru ROmania, Laureate, motor k4m646, 4x4, alb, Medianav gen1 + harta eu, table de 16", fără piele pe volan și schimbător Completează corect profilul

Posted Images

99% pe stâlpul B din dreapta ai o plăcută ovală pe care printre altele ar trebui să ai și nivelul de echipare E2=Laureate

 

de ex:

 

HSMD ............. Axxxxx

E2 SAN913

TED69

TLFRAN

 

 

Pune o poză și o lămurim

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 9 months later...

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...