Sari la conținut

Hsk Duster 2010 1.5Dci 4X4 Brun Cajou


Postări Recomandate

:) din păcate nu am avut nici Ironman nici scule audio asa misto ca sa îmi dau cu părerea :P

 

Oricum, se vede ca ai muncit ceva la masina si ai si investit ceva banuti. Felicitari!

 

Si acuma daca ma ajuti cu o curiozitate... Ce fel de proiectoare ai (flood sau beam)? Cat au fost si daca ai ceva poze din fata sa vedem mai bine cum arata ele si cum ti le-ai montat :) multumesc anticipat ;)

 

Proiectoarele sunt Spot cele rotunde din laterale, si Flood cele patrate din centru.

 

6609513ae85cb59d18c2d9fae1222f0e.jpgef1b55ad0420771320579e7c135d7b99.jpgae21246872d092fb0ab00778f136549e.jpg

 

Mai multe info ai aici: http://forumduster.ro/topic/1444-proiectoare-offroad-dacia-duster-de-care-cummontaj/page__st__24#entry32568

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Editat de huskyuk
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 44
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Salutare, salutare,   Am observat azi ca Dusterul meu nu are topicul lui.. nu ca ar fi el mai cu mot decat celelalte, dar toate imbunatatirile/modificarile sunt imprastiate prin diverse alte topicur

Multumesc de pareri! Intr-adevar, prima e mai "action", a doua mai artistica... Tot la prima ma gandeam si eu... Pana a aparut si a 3-a necunoscuta in ecuatie ) (RAW by @blauecorsa)     Sent from

2 poze (by @danielcojocar putin editate) cu masinuta de la IND9. Ma gandesc pe care s-o astern wallpaper     Sent from my iPhone using Tapatalk

Posted Images

Update ca uitasem si am gasit info acuma pe topicul de proiectoare: Cele din centru (noi) au 48w si 3520 lumeni iar cele din lateral (vechi) au 37w si 2200 lumeni, deci in total: 170w si 11140 lumeni. Toate sunt epistar.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am deschis topic separat pentru ca nu am mai vazut sa fie problema asta pe undeva, dar sa vedem cine mai striga si mutam.

 

- Am mai prezentat pe aici problema mea de la Craciun, cum ca am alimentat la Petrom Virtutii si s-a aprins senzorul portocaliu de apa in motorina.

- Am invatat pe pielea mea din nou fizica de cl. a V-a cum ca apa, oriunde ar fi ea (chiar si in filtru de motorina) ingheata la -12 grade afara.

- Am schimbat constiincios filtrul de motorina si am alimentat numai cu "scumpeturi" ca sa nu mai revina problema.

- Problema din pacate a revenit. Becul aprins pe perioade din ce in ce mai lungi.

- Astazi au verificat filtrul, au purjat instalatia din motor, au sters erorile. Becul s-a stins.

- La 2 km s-a aprins din nou!

 

Nimeni nu stie de la ce ar putea fi... motorina e buna, apa nu mai e... Filtrul e nou... Senzorul zice ca nu e asa...

Vreo idee?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 3 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...