Sari la conținut

MAK

Primul meu 4X4 Vert Altai

Postări Recomandate

Da,e Evo.Asa a venit,cu Evo.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mici maruntisuri..Un flecee in ton cu masina..20180105_114749.thumb.jpg.e4ef10a85684eb2c0f3e4604afa180f5.jpg

20180105_114811.jpg

Editat de MAK
  • Îmi place 2

Partajează acest post

Link spre post

Un drum de 750 km Bucuresti Vaslui,Vaslui Husi si retur,Vaslui-Bucuresti..80 km am avut 4 adulti bine facuti..plus 1 copil~360 kg plus bagaje..In rest 2 adulti si un copil plus bagaje..VM.70 km/h Consum mediu 8,7.Benzina folosita Mol 95,98..Omv 100.

Partajează acest post

Link spre post

Aveti idee daca proiectoarele de logan ph1(cu geam din sticla) se potrivesc pe Duster ph2?

Partajează acest post

Link spre post

Vrei sa pui becuri de H11 (de 55W) ?

Am avut si eu aceste planuri (pt ca H16 nu gasesti becuri galbene in RO), dar am inteles ca nu supoarta blocul de lumini becuri de amperaj/ putere mai mare.

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

SYL40,ceva de genul..Mai studiem..

Partajează acest post

Link spre post

Am efectuat si revizia de 2 ani.km efectuati pana acum 17600.Pretul operatiunii a mai crescut fata de anul trecut.692 ron.Am plecat de la service si am observat ca parbrizul are o fisura tare frumoasa ce pleaca din dreptul stergatorului soferului si se duce spre cel al pasagerului.NU am luat nicio piatra.Am revenit la service unde s.au facut poze,hartii..Astept un raspuns din partea Renault Ro.

Am fost la spalatorie unde am curatat parti din caroserie plus geamurile laterale de "ulei" ce se foloseste la ungerea cablurilor troleibuzelor.Initial credeam ca e rasina,ceva de genul..Nu se lua cu lichidele obisnuite..

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga un comentariu

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.