Sari la conținut

Bun Găsit Duster Orange 1.5 Dci 109 Cp 4×4


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 28
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Salut colegii de pe forum și vă mulțumesc pentru informațiile utile pe care le adunați aici. Astăzi am intrat în posesia unui Duster nou, culoare Blue Cosmos, grad de echipare Orange la care am ad

@PrLaurentiu. Pot sa spun ca (din punctul meu de vedere) pe forumul asta suntem doar posesori/iubitori de Duster. Ce alte lucruri mai facem noi in afara de condus Dustere e doar parte din viata fiec

Pr Laurentiu=preot?

Posted Images

  • 1 month later...

Scuzați-mă, vă rog, pentru întârziere. Vă mulțumesc tuturor pentru tot ce faceți " Familie Duster ". Postările dumneavoastră m-au ajutat foarte mult să mă decid asupra cărei motorizări să aleg dar și după în modul de exploatare. Dl. Capone, da sunt preot, sper că nu sunt singurul de aici ?

 

Pr. Laurenţiu

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@PrLaurentiu.

Pot sa spun ca (din punctul meu de vedere) pe forumul asta suntem doar posesori/iubitori de Duster.

Ce alte lucruri mai facem noi in afara de condus Dustere e doar parte din viata fiecaruia si asa trebe sa ramana.

 

P.S. Felicitari pentru alegere

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit printre noi si... subscriu si eu la cele mentionate dr colegul @mugur. Aici cu totii suntem prieteni.

Aprpo de asta... eu, sincer, m-as bucura sa ne vedem la IND... acolo am avea ocazia sa si discutam despre dorinta voastra transmisa catre ACD...

 

Duster 1,5 dci 4x4 PH1 125 CP + Rulota, PH2-110 CP - Via Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...