Sari la conținut

Ce Se Asculta In Dusterul Vostru?


Postări Recomandate

Spuneti-mi ca nu am innebunit: de o luna de zile ascult in continuu in masina 1 melodie: Dj Volkan - Istanbul. E adevarat ca fix acum o luna am facut o rapida incursiune acolo, dar atat de rau sa ma fi contaminat?

 

Trimis de pe al meu Philips I908 folosind Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 52
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Pentru unii dintre noi, printre care ma numar si eu, sunetul ambiental din masina este foarte important. Cum nu avem V8-uri sau alte minuni ale tehnicii care sa ne incante simtul auzului prin evacuar

Am refresh-uit putin muzica de pe stick si am adaugat asa:   1. Jean Michel Jarre - Electronica 1 - 2015 - Este ultimul lui album, la care a lucrat cu multi artisti de top din zona electro. Suna foa

Uite un playlist fain pe care il ascult eu des:     Insa din cand in cand mai merge si un Saint Tropez / A iesit soarele din nori si alte alea, cine stie, cunoaste

  • 1 year later...

Momentan dispun de 3 stick-uri usb de 8 gb fiecare pline full cu albume,mega mixuri si remixuri de toate genurile muzicale,majoritatea fiind cu muzica din perioada anilor 80s...si bineanteles fara folcklor de nicaieri.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 1 year later...

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...