Sari la conținut

Module Coborâre-Ridicare Geamuri Din Cheia Originală - Ph2


Postări Recomandate

Eu am luat masina cu ele montate de fostul proprietar, o data cu alarma. Stiu doar sa inchida geamurile (in cazul in care sunt deschise) cand incui masina din telecomanda de alarma. Daca e deschis mai mult de 1, le inchide pe rand, ceea ce nu e rau ca mai protejeaza bateria.

Foarte utile! Recomand, indeferent de provenienta lor.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@T0rquemada: ok, nu sunt pe can.

 

Dar, AR TREBUI sa mearga si daca incui din alarma, asa e?

Practic modulul doar pricepe un al doilea impuls incuiere/descuiere si da comanda de ridicare/coborare geamuri din cauza ca a

receptionat al 2-lea impuls. Corect? Sau imi scapa ceva aici?

Editat de mugur
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai si cum ar functiona asta actionand butonul de pe pager-ul alarmei? Ca de ex eu daca apas sa zicem de 2 ori pe ala de incuiat de pe pager, prima data incuie, iar a 2a oara incepe sa sune alarma pt cateva secunde, ceea ce mi se pare cam aiurea. Sunt interesat de aspectul asta mai mult daca uit vreun geam deschis si atunci cand incui masina din pager (1 data) automat sa se si ridice geamurile care sunt coborate.

Cu toate astea, mi se pare ca exista module de genul care se pot atasa separat la alarma deja existenta pe masina, ar fi cam aiurea sa canti la 2 telecomenzi :P

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 3 years later...

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...