Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 1 year later...
  • Răspunsuri 64
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cateva poze de la iesire:  

Si am facut-o si pe asta. Traseul superb, vremea de asemenea. De la Valiug a trebuit sa facem stanga imprejur, am dat de o bariera, dar ulterior am avut norocul sa ne intalnim cu un domn de la ocolul

Cateva poze de la iesirea spre Vf. Pades:  

Posted Images

  • 11 months later...
La 08.02.2016 la 10:51, kidu79 a spus:

nu va recomand drujba la voi .... mai ales daca e sa va intalniti cu padurar sau jandarmi montani :fear:

 

in schimb un joagar/firez cu lama mai lunga e foarte util ... in primul rand nu face zgomot care sa fie auzit de departe de catre cine nu trebuie... nu are nevoie de benzina si ulei... nu curg din el benzina si/sau ulei in masina ... ocupa loc putin..si faceti si miscare (ca si cu toporisca de altfel)

Salutare ! Sunt nou pe aici si as vrea si eu sa iesim la offroad ! Un numar de telefon sau ceva :) sa vorbim despre trasee multumesc

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 5 weeks later...

Neata, neata,

Am fost in weekend pana la tabara de copii de la Poieni Strambu, zona e superba, drum asfaltat cu multe curbe si peisaje faine pana intr-un punct, apoi continua pe drum de pietris pana la tabara. Din pacate mai sus de tabara nu am ajuns ca eram acolo la un chef.

Stie cineva zona? Se poate merge mai sus?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut, da, se poate ajunge pana in satul Batrana din jud. Hunedoara.

Eu am fost cu motorul pe acolo, e o zona ceva mai abrupta la granita cu jud. HD, dar e facubil cu Duster-ul. Am un coleg care merge des pe acolo cu un VW Touareg.

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 years later...

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...