Sari la conținut

mugur

Intrebari Tampite Cu Raspunsuri Inteligente

Postări Recomandate

@Danny84 pentru mine a meritat investitia. Am cateva zgarieturi pe ele care in mod sigur se reaseau pe vopsea daca nu le aveam. Le am de doi ani pe masina si pana acum nu am nicio problema cu ele. Nu le-am cumparat din reteaua Dacia dar le-am montat la ei.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu intrebare nu stiu daca stupida dar incercam,

Merita investitia in bandourile laterale la aripi si usi, exista posibilitatea sa se dezlipeasca de pe usi aripi?

Din ce am vazut ca si preturi in jur de 850-900 lei setul.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Daca te intereseaza subiectul cu adevarat... dai un search pe forum si ai sa gasesti pareri despre bandouri ca... sunt discutii suficiente

Partajează acest post

Link spre post

da, multumesc de raspuns, dar am cautat si nu am gasit raspuns la intrebarea, exista probleme de dezlipire de pe masina?

ca sincer nu ma prea incanta lipitul.

Partajează acest post

Link spre post

La mine pe langa banda dublu adeziva cu care vin bandourile cei din reprezentanta au mai folosit si un mastic. Daniel are dreptate subiectul a mai fost discutat pe forum .

Partajează acest post

Link spre post

Back to the stupid subject...

Deseara masor mufa fericita. Daca nu gasesc nimic in ea, intr-o zi cu soare incerc sa vad unde sunt firele corespondente in partea cealalta. Daca am tensiune sau vreo natie de semnal pe ele (unu' e masa 100%) e mai cotoioasa problema :(

Apropo, nu gasim pe nicaieri imagini din alea 3d frumoase (a la Torquemada) dar cu ph2 in loc de ph1? Stiu ca sunt software generated, da nu gasim si pt ph2 softul minune?

Partajează acest post

Link spre post

Dialogys, Autodata si u...ent + google si dupa ce "gasesti" free, urmeaza o carutza de artificii soft (cu riscurile asumate de rigoare - adaware, spyware, trojan, etc) sa le faci sa mearga. Mai e si varianta sa le cumperi, daca esti service.

Partajează acest post

Link spre post

Ala e visu și nu e public. Pentru ph1 ultimul e 11 sau 12. Pentru ph2 e 15.

La visu(scheme) e cu abonament (1000e/an parcă.)

Apropo de 118 /1094 vezi poza

post-3685-0-26324100-1444910990_thumb.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este închis.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.