Sari la conținut

mugur

Intrebari Tampite Cu Raspunsuri Inteligente

Postări Recomandate

Pot monta pe masina intr-un servis autorizat (chestie de garantie),un indicator pentru treapta de viteza cu display?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut ,scuze ca postez aceasta probema pe acest forum ,dar cred ca sectiunea permite acest lucruAm o suzuki grand vitara 1,9ddis..adica 1.9 dci motorul de la renault ,intro jumatate de an mi-a spart 2 intercoolere ,acum trebuie sa inlocuiesc din nou,care credeti ca ar fi problema?????

Partajează acest post

Link spre post

salut ,scuze ca postez aceasta probema pe acest ,dar cred ca sectiunea permite acest lucruAm o suzuki grand vitara 1,9ddis..adica 1.9 dci motorul de la renault ,intro jumatate de an mi-a spart 2 intercoolere ,acum trebuie sa inlocuiesc din nou,care credeti ca ar fi problema?????

Par ca sunt la fel dar nu sunt 1.9ddis a suferit ceva modificari pe GrandVitara nu a ramas identic ca pe Renault cum nici 1.9dci de pe Renault nu este identic cu 1.5 DCI Duster, cel mai bine intrebi pe forumul Suzuki http://www.suzuki-club.ro

Partajează acest post

Link spre post

saut,eu zic ca sunt undeva in proportie de 95-97% la fel eu ma conectez cu dtt2000 la el deci si calculatorul este la fel. era doar o intrebare poate o mai auzit cineva nu neaparat motorizare renault

Partajează acest post

Link spre post

Dupa o iesire pe niste drumuri de macadam, am o bataie pe partea stanga spate, se aude foarte urat dar doar cand vrea ea, in special dupa ce iau mai multe gropi si cand masina este incarcata. Am fost cu ea la 2 mecanici, totul este in regula pe parte de tren de rulare, articulatii, test de amortizoare a iesit ok, efectiv nu stiu ce sa mai verific.

Nu ma deranjeaza ca face cateodata, dar mi e frica sa nu ma lase te miri pe ce drum izolat. Sugestii? Multumesc.

Partajează acest post

Link spre post

Bucsa bara stabilizatoare?

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.