Sari la conținut

Postări Recomandate

Se poate comanda începând cu 24.11.2017

Din 24 noiembrie, Noul Duster poate fi comandat în România. La exterior, se prezintă cu un design care exprimă robustețe. Interiorul, complet nou, este confortabil și ergonomic

via

http://www.gruprenault.ro/

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

' O comunitate Dacia foarte activă '

Oh, Yes!

Editat de Killer82
Eliminat formatare BOLD

Partajează acest post

Link spre post

In configuratorul Dacia am vazut ca:

- la nivelul de echipare Esential in dotarile de baza nu apare volan imbracat in piele; exista pe lista de optionale volan imbracat in piele neagra si reglabil pe inaltime si adancime la pretul de zero lei fara obligatia de a comanda si alte optionale;

- la nivelul de echipare Confort in dotarile de baza apare volan imbracat in piele neagra si reglabil pe inaltime si adancime iar pe lista de optionale se gaseste volan imbracat in piele la pretul de 100 euro;

Sa inteleg ca sunt doua feluri de piele?

Partajează acest post

Link spre post

Ai dreptate. Mai au de lucrat nu doar la configuratorul online, ci si la intreg site-ul.. Sunt mai multe scapari si erori. Sper ca n-au fost la fel de superficiali si cu masina in sine.

Partajează acest post

Link spre post

Robert Adam a testat în Grecia Duster 2 sau Duster ph3 cum zic unii şi crede că diferenţa de calitate e semnificativă.

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

Da, am urmarit si eu filmele puse de Robert pe youtube, din Grecia, Sincer, ma bucur ca noul Duster sste apreciat mai de toata lumea, nu doar de romani.

Parerea unanima este ca Dacia, cu noul Duster, ramane imbatabila pe segmentul asta:

http://www.largus.fr/actualite-automobile/essai-dacia-duster-2018-notre-avis-sur-le-nouveau-duster-8868398.html

"A moins de 20 000 €, notre Duster dCi 110 Prestige est la crème de la gamme 2018"

Frumos, nu?

Partajează acest post

Link spre post

Cum ramane cu versiunile de echipare la motorizarile pe benzina, oare avem sanse sa vedem in curand echiparea Prestige pentru 1.2 Tce asa cum apare prin filmuletele de prezentare din Grecia :-) ?

• Trist 1

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga un comentariu

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.