Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 296
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

(-+) Senzorii parcare spate raman de culoare neagra, dar par mai mici iar cei din centru nu se vor vedea. (+) Butonul portbagajului nu mai este vizibil. (+) Inelul de remorcare din spate est

pana acum am vazut doar " desene animate" :))

Funcția CAR (condamnation en roulant) e activabilă la Duster I ph2, pragul se poate modifica, implicit e 7km/h Revenind la Duster II, dau mai degrabă Duster I ph3: -senzor de ploaie și lumin

Posted Images

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cacanarii  puteau sa omologheze si la  DD 1 - PH2 jante de 17,asa ca pe la toate casele auto car se respecata cat de cat...infine daca si la asta nou fetele de la usi sunt lipite si au acelas tip de incuietoari (sa nu mai amintesc de caliatea geamurilor si a vopselei), n-am facut mare smecherie....din cate vad primele doua variante sunt mult mai sarace decat ce am si eu! ;)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un test aici:

http://adevarul.ro/life-style/auto/primul-test-drive-noua-dacia-duster-1_5a17add75ab6550cb87928bf/index.html#photo-head

Ce m-a mirat - motor 1.2 Tce tractiune fata (4x2)  si cutie in 6 trepte?  Parca pe vechiul model nu era disponibila cutia in 6 trepte pe motor 4x2.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum functioneaza cardul de acces/demaraj maini libere?

Cardul are inglobat in el cheie pentru situatia in care se descarca bateria (ca sa poti intra in masina)?

Se primesc doua carduri sau unul singur?

Din punct de vedere al sigurantei la efractie e mai bun decat cheia clasica cu telecomanda sau este mai vulnerabil?

 

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...