Sari la conținut

Postări Recomandate

Imaginile postate de catre Killer82 au fost sterse deoarece au fost incalcate drepturile de autor, sursa nu a fost mentionata si nici nu s-a cerut acordul pt publicare.Multumesc pt intelegere si am rugamintea sa specificati, cel putin sursa, cand postati imagini luate de pe siteurile anumitor publicatii. 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 296
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

(-+) Senzorii parcare spate raman de culoare neagra, dar par mai mici iar cei din centru nu se vor vedea. (+) Butonul portbagajului nu mai este vizibil. (+) Inelul de remorcare din spate est

pana acum am vazut doar " desene animate" :))

Funcția CAR (condamnation en roulant) e activabilă la Duster I ph2, pragul se poate modifica, implicit e 7km/h Revenind la Duster II, dau mai degrabă Duster I ph3: -senzor de ploaie și lumin

Posted Images

Da, din pacate pozele cu interiorul le-am gasit pe un grup de Facebook (care de fapt nu reprezinta sursa reala). M-am grabit si nu am verifcat aspectele acestea. Multumim @dust3radmin pt heads-up, trebuie atentie mare la partea legala / copyright.

Later Edit. Din motive de confidentialitate s-au trimis solicitari catre aptoape cei ce le-au publicat... pozele cu interiorul au fost retrase si de pe majoritatea paginilor de Facebook.

Editat de Killer82
Precizari poze interior.
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Linkul postat de colegul @abc (despre modificarea ACEA asupra calculelor consumului oficial la automobile noi) a fost mutat pe un topic despre consumuri carburant (nu are legatura cu Duster 2017). Mai jos linkul.

Multumesc pentru intelegere.

 

Editat de Killer82
Offtopic
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In fotografia de pe site-ul ziare.com e prezentata o macheta / prototip cu ceva tableta pe post de medianav. Era un modelaj mai realistic intre pozele retrase (avea un medianav clasic montat). Probabil la Frankfurt se dezvaluie varianta finala a interiorului.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...