Sari la conținut

Intalnirea Nationala A Dusteristilor, Editia Ix.


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 367
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Si o poza de la trialul de azi cu @toranaga ''zburatorul'' ...

Dragi colegi si prieteni.   Datorita unor chestiuni intamplate in ultima vreme (motiv pentru care nici nu am anuntat mai devreme acest eveniment) s-au intamplat ceva modificari in desfasurarea Intal

hai cu inscrierile... pentru mine 4 ani frumosi, cateva amintiri cu noi https://goo.gl/photos/W52m6VyazZ9zKigV6

Posted Images

Data evenimentului a fost stabilita de catre Asociatia Club Duster, impreuna cu Partenerul principal al evenimentului Dacia Romania, in primul weekend din luna septembrie. Adica, perioada 4-6 Septembrie 2015.

 

Locatia evenimentului a fost si ea schimbata si va fi in zona Cheile Gradistei.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am intrebat si eu de care chei ale Gradistei e vorba, insa secretul e bine tinut sub cheie (ale Dambovicioarei, cred :frantics: ).

S-a spus ca e surpriza...

Aflam noi pana la urma.

Editat de 44CCI
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai din cate am inteles eu, celelalte 2 persoane (in afara de cazul in care sunt copiii) nu pot fi cazate, organizatorii punand la dispozitie doar 40 de locuri pentru 2 persoane. Cel mai bine ar fi ca celelalte 2 persoane sa aibe asigurata cazarea din timp (in sensul ca ar trebui sa sune si sa isi rezerve pe cont propriu locurile de cazare pentru perioada respectiva). Dar nu fac parte din organizatori, nici nu am vorbit direct cu ei, asa ca imi dau si eu cu parerea, daca gresesc nu dati cu pietre.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cand am auzit de Cheile Gradistei m-am gandit in mod direct acolo unde faci stanga in Moeciu de jos si mergi catre zona cu vilute/pensiuni mai selecte, era parca si un panou acolo cu Cheile Gradistei. Acuma posibil sa ma insel. Poate aflam si noi exact unde mergem :)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...