Sari la conținut

Duster Driver Wanabwe


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 256
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Ok, sa incerc sa descriu "prima mie"   Dupa 150Km prin oras si imprejurimi am plecat pe Transfagarasan. Directia Buzau, Nehoiu, Brasov, Fagaras, Balea, Curtea de Arges, Pitesti, Bucuresti, Urziceni

Azi am aflat ca o sa fiu tata. De la sfarsitul lui august incolo mai inghesui un dusterist in masina...

Asta e motivul pentru care nu am mai intrat pe (atasament)   On topic: masina merge impecabil, nu am de ce sa ma plang. Mi-am luat din Chisinau trasnaia aia de plasic negru (niciodata n-am stiut

Posted Images

2003, are 137mii pe bord(cat de reali or fi dracu stie), un document de olanda de refacut motor la 90mii, si am dat pe ea 1200E. e cu motorasu ala de 599cc.

A venit nevasta cu ea de la sibiu blana (6 ore ca nu a trecut de 100 cu ea) si cand am ajuns acasa nu avea nici pe dracu. Nu bate nimic p-acolo, nu frige, nu miroase, aeru merge brici, tot ce e electric merge.. in afara de un bec de la stop pe frana ars si maneru de la usa sofer mergea mai greu. Acu merge bine dupa o munca de 3 min. Nu stiu ce sa zic, noua ne pare cam ieftina fata de ce vazusem noi pe net dar a fost super de treaba omu'si nu am nimic de reprosat. La cioara proasta i face Dumnezeu cuib. Nevasta e cacata fleasca...ar dormi cu ea in pat.

 

ah.. uitam. are jante aliaj Smart de 15, echiparea e Pulse (52 cai motoru) si cand am plecat ne-a mai dat 4 roti echipate de iarna, tot de 15 dar de otel.

Editat de mugur
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mnoa, stii cum se zice cand iei masina (mai ales SH): sa o repari sanatos :D

Sa cauti un atelier specializat in Smart ca mecanicii "de rand" le cam "injura" (ca sunt stramte si deci ceva mai greu de lucrat la ele). In rest... blana :) !

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 5 months later...

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...