Sari la conținut

Postări Recomandate

Cred ca merge si daca alegi o rezolutie mai mica. Va face si poza mai mica.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bravo baieiti si la cat mai multi in Drobeta!!!! Cand mai ajung prin Dr. Tr. Severin, sper sa facem si o mica iesire :ahappy:

@apashi ai dreptate, imagini mari = informatii multe, ca asa mi-am adus aminte ca baiet fiind prin parcuri cutreieram :angel: cand am vazut fotografia postata de Stefan in alt topic.

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

n-ar fi rau sa organizam in primavara/vara o iesire in zona aia, poate chiar spre cheile nerei ceva; ce ziceti ? zona este superba, sunt multe zone salbatice si frumoase de vazut, atat ca experienta offroad cat si ca drumetie

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post
n-ar fi rau sa organizam in primavara/vara o iesire in zona aia, poate chiar spre cheile nerei ceva; ce ziceti ? zona este superba, sunt multe zone salbatice si frumoase de vazut, atat ca experienta offroad cat si ca drumetie

Plus clisura Dunarii pentru care vine lume de peste tot. Mai e si cascada Bigar ajunsa de pe acum celebra. Sunteti bineveniti oricand, cu exceptia weekendului 15-17 mai cand sunt la concertul Scooter de la Budapesta. Masina asta luata din Ungaria ma trage spre "tara" ei. Si culmea e ca imi place!post-3058-14236307914675_thumb.jpeg

Partajează acest post

Link spre post

Sunt multe locuri in zona de batut... si se poate face si off frumos si fara riscuri. Dunarea ofera locuri frumoase in zona.

Guilty... trait din '77 pana in '94 in zona :)

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

Autentifică-te pentru a urmări asta