Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 26
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Ce mi-ar place un sfarsit de mai - inceput de iunie. Sa iesim tot week-end-ul, sa stam la cort. Mai am un vecin care stiu ca s-ar baga.

Am stabilit conexiunea cu sarbii. Astept feedbackul lor! Va tin la curent!

Ohooooo cate sunt...Cheile Corcoaiei, Izvoarele Cernei si multe multe altele

Posted Images

Ce mi-ar place un sfarsit de mai - inceput de iunie. Sa iesim tot week-end-ul, sa stam la cort. Mai am un vecin care stiu ca s-ar baga.

Pentru cort cea mai buna perioada este iulie august. Im rest cam intepeniti in cort pt ca briza Dunarii trage puternic la coaste! Sunt multiple posibilitati de cazare. Pentru mine ramane un vis un circuit de 2 zile de genul Clisura Dunarii pe partea sarbeasca cu intoarcere pe cea romaneasca. Peisajele sunt absolut spectaculoase si complet diferite desi ingradesc aceeasi Dunare. Iar peste si branza la gratar sunt bestiale pe partea sarba!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu vin! La noi a fost "lege" in ultimii ani. in ultimele 2 Sambete Mari(2014 si 2013) am facut plimbari de Alba-Defileul Dunarii(partea din Romania)-Alba(direct la biserica pentru a lua pastile). Tot am zis ca vrem sa mergem si pe partea sarbeasca, insa nu am apucat.

 

Ar fi tare sa ne organizam si sa facem o ieseala la vara:D

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu vin! La noi a fost "lege" in ultimii ani. in ultimele 2 Sambete Mari(2014 si 2013) am facut plimbari de Alba-Defileul Dunarii(partea din Romania)-Alba(direct la biserica pentru a lua pastile). Tot am zis ca vrem sa mergem si pe partea sarbeasca, insa nu am apucat.

 

Ar fi tare sa ne organizam si sa facem o ieseala la vara:D

Incerc sa contactez sa vedem daca gasim si ceva sarbi din clubul sarbesc similar pentru un schimb de experienta si impresii! Ce ziceti?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...