Sari la conținut

Postări Recomandate

ET-ul e de 13,nu de 30. Inelele de centrare le-am comandat de la cineva din bucuresti, iar cauciucurile sunt cele normale de Duster.

Deoare suspensia e de Ironman, nu am atins nimic. Nici nu am testat-o incarcata tare in conditii de offroad. Pe sosea sigur nu atinge nimic cu cauciucurile normale.

Editat de bikercri82
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 163
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Astazi le am montat Parca da alt look prafosului   Trimis de pe al meu LG-D405 folosind Tapatalk    

Au 11.2 kg   Trimis de pe al meu LG-D405 folosind Tapatalk    

Posted Images

Eu am inele din pastic pentru jantele de aliaj. In afara de putina mizerie pe ele, nu au avut nimic. Jantele se tin foarte bine in cele 5 prezoane. Inelele de plastic doar centreaza janta. Cred ca intre plastic si aluminiu nu ar fi nici o diferenta care sa confere rezistenta.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am inele din pastic pentru jantele de aliaj. In afara de putina mizerie pe ele, nu au avut nimic. Jantele se tin foarte bine in cele 5 prezoane. Inelele de plastic doar centreaza janta. Cred ca intre plastic si aluminiu nu ar fi nici o diferenta care sa confere rezistenta.

Daca materialul plastic din care sunt facute inelele este poliamida, este net superior aluminiului. Eu, personal, nu le-as schimba nici cu inele din otel.

Daca sunt din poliamida facute, cine le-a facut a stiut foarte bine ce a facut.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...