Sari la conținut

Dacia Duster vs. Suzuki


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 36
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Tot din...     s-a testat sistemul 4 x 4 prin introducerea unor suporti cu role sub roti, astfel s-a simulat alunecare unei roti, a doua roti de pe o punte sau a doua roti in diagonala. Testul

pe mine asta m-a convins sa iau Duster  

Detin Duster-ul 1.5 Confort de câteva zile; am condus Vitara diesel in drive test si ma orientasem initial la Vitara. Pot sa spun ca motorul ei este mai aspru dar mai zgomotos, mai asezata pe strada,

@Sirius la mine comparația era pe benzinare amândouă... @cyprybrasov exact aceste diferențe care pot la o adică  să creeaze disconfort destul de serios pentru cumpărătorul neinspirat, aceste diferențe trebuie sa le facem noi cunoscute care avem experiență cu unul sau cu amândouă dintre modele. Comparația cu capturul ar fi buna la mărime insa capturul are un motor și mai și față de Duster și comparația ar fi irelevantă pentru cei ce nu au bani de captur dar au de un Vitara sau de un Duster

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai scazi o rabla si oferta lunii ajungi la.un 17500 si este lux....la 19000 cumperi sportage....nu merita sa dai 19000 pe.un duster sau vitara clar...parerea mea

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Imi pare rau Cyprybrasov dar nu prea sunt de acord cu parerea ta, Kadjar nu are ce cauta in comparatia asta(clasa total diferita).

Capturul este cel vizat si nu este deloc mai ieftin decat Duster si Vitara, sunt simtitor egale la pret cu dotari mult mai slabe.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

https://www.renault.ro/gama-renault/autoturisme/captur/configurator.html#summary/Al-ldxWv6aM

Am configurat un captur, are în plus jante aliaj in schimb are altele în minus (mărime capacitate off road , tractiunea doar pe fata, nu am văzut camera senzori spate) 17.800 euro

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La ce te ajuta 4x4 daca ai o garga la.sol foarte mica si nu poti merge pe off??? La.interior mie captur intens mi se pare mult mai frumos si spatios portbagajele sunt cam la fel!!Mai exista si sandero step care este imbatabila la pret!!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...