Sari la conținut

intalnire in trafic


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 29
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Parca stiu de undeva masina dar nu stiu de unde sa o iau

frumos exemplar

Azi am vazut in trafic un Duster Taxi Chiar mi-a placut.

Posted Images

Azi dimineata pe Sos. Mihai Bravu am vazut 2 Dustere cu numere de probe care se miscau al naibii de repede. Erau un pic diferite fata de Duster-ul conventional, eu ce am putut observa a fost teava de esapament care era mult mai lunga, as putea spune hilar de lunga, cred ca iesea in afara cel putin 10 cm si avea o forma tare ciudata. Or testa astia motorul Euro 6 :)

Pragurile laterale erau mai inguste decat ce avem noi actualmente pe masini.

Sigur era ceva cu masinile alea 2 ca mergeau foarte repede, imi pare rau ca nu le-am putut vedea din fata :(

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azi dimineata pe Sos. Mihai Bravu am vazut 2 Dustere cu numere de probe care se miscau al naibii de repede. Erau un pic diferite fata de Duster-ul conventional, eu ce am putut observa a fost teava de esapament care era mult mai lunga, as putea spune hilar de lunga, cred ca iesea in afara cel putin 10 cm si avea o forma tare ciudata. Or testa astia motorul Euro 6 :)

Pragurile laterale erau mai inguste decat ce avem noi actualmente pe masini.

Sigur era ceva cu masinile alea 2 ca mergeau foarte repede, imi pare rau ca nu le-am putut vedea din fata :(

Dupa cum le descrii... sunt 99% convins ca erau masinile de concurs, ale Duster 4x4 Everyone.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intr-adevar, se testeaza un motor nou :ahappy: Am auzit si eu de acele doua Duster si am aflat ca sunt echipate cu faimosul 1.6 dci de 136cp. :hyper: Motorul va disponibil...

.. in curand :angel:

Renault a scos si 160cp din motorul de 1.6dCi! :D

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...