Sari la conținut

Camp profil utilizator adaugat - Adresa livrare


Postări Recomandate

Dragi membrii,

 

In cadrul profilului utilizator a fost adaugat un camp denumit "Adresa livrare", camp ce este optional, insa devine obligatoriu atunci cand doriti sa comandati un produs distribuit de forumduster,ro, in prezent, stickere de exemplu, pt a putea primi coletul / corespondenta la dvs acasa.

 

Am rugamintea sa completati acest camp chiar daca nu aveti intentia de a achizitiona ceva in acest moment.

 

 

Datele din acest camp trebuie sa contina:

 

-nume si prenume destinatar

-adresa de livrare (strada, numar, bloc, apartament, cod postal, localitate)

-numar telefon - pt cureirat rapid este util pt a putea fi contactat de catre curier la momentul livrarii

 

Acest camp este vizbil numai de catre ADMINISTRATOR si MODERATOR, asadar informatiile trecute in acest camp NU sunt publice.

 

Odata ce completati acest camp, sunteti implicit de acord ca:

 

-datele dvs sa fie stocate pe serverul forumduster.ro

-datele sa fie folosite de catre forumduster.ro pt corespondenta :scrisori / colete

 

 

Multumesc.

dust3radmin

Editat de dust3radmin
Completat cu detaliile despre camp
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau insa eu nu sunt de acord sa imi dau datele legate de adresa mea de domiciliu. Nu mi se pare deloc ok ca altcineva sa poata vizualiza adresa mea sau alte treburi de genul asta. Eu cand comand ceva de pe internet de fiecare data dau adresa de la munca si numarul de telefon personal sa zicem si informatiile ulteriore cad de comun acord cu livratorul unde ma pot intalni cu el/ea sa ridic pachetul.

De ex imi este mult mai usor sa ma intalnesc cu tine sa preiau acele stickere decat sa mi le trimiti tu acasa, devine mai simplu atat pt tine dar si pt mine. Cel putin asa este in cazul meu. Trebuie sa existe si exceptii presupun.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau insa eu nu sunt de acord sa imi dau datele legate de adresa mea de domiciliu.

 

Da alta adresa de livrare! Nici eu nu am dat adresa de acasa, pentru ca nu o dau nicaieri, am lasat adresa de la serviciu.

Toate coletele, plicurile, facturile si corespondenta le primesc la birou. E si mai safe, si mai usor. (La birou e mereu cineva)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si cum vrei sa primesti stickerul? wireless? :-D

 

Si cu siguranta nu ai citit asta "Acest camp este vizbil numai de catre ADMINISTRATOR si MODERATOR, asadar informatiile trecute in acest camp NU sunt publice."

 

Si asta-i o problema pentru „baietii destepti” care fac colectie de date personale?! :fear: Nu recomand o asemenea abordare.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tipic romanesc, numai carcoteli... te agiti, fa stickere, alearga oamenii sa le termine...si la livrare... lumea zice pas, hai ca va dau eu varianta, alcris si dr_dumi sa le livrati voi, e mai bine asa? deja m-am umplut de nervi..., daca nu e bine asa,, gasiti o solutie, care ar fi aia? va "ascult"!!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e deloc tipic romanesc in a nu vrea sa-ti dai adresa personala.. Poate unii sunt mai secretosi, fiecare cu ideile lui. Eu chiar m-am oferit sa vin sa iau sticker-ul direct de la tine. Te scutesc de un drum la posta. Crede-ma ca nu vrei sa mi le trimiti acasa la fel de mult cum nici eu nu vreau sa le primesc acasa.

Eu imi doresc tare mult sticker-ul respectiv si sunt dispus sa vin sa il ridic personal.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...