Sari la conținut

Postări Recomandate

Farurile sunt cele aftermaket care se gasesc pe mai multe website-uri (mudster avea si el), dar sunt modelul pentru ph1 adaptate la prinderile de ph2. Din cate am inteles unul dintre suruburile de prindere nu se potriveste exact unde trebuie.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 49
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

eu lucrez la acea celebra companie petroliera, si am si mers cu acest pickup...nu am mers mult, doar un drive test de vreo 4..5 km, in teren accidentat. se comporta un pic mai bine decat un duster no

Poze noi:

Un Duster pickup doublecab in probe, interesant!     Sent from my iPhone using Tapatalk

Posted Images

  • 2 months later...

Nici mie nu-mi place cum arata...ca o strutocamila. Sper ca proiectantii au fost fortati de conditiile impuse de cel care a dat comanda dar a iesit un....papuc.

Sper sa nu intre in productie de serie. Ar strica aspectul soselelor si faima de caroserie reusita a Dusterului.

Strutocamila fiindca aminteste de usile care se balangaleau asimetric la Papucurile Dacia inchise cu sirma ruginita sau cu lacat si zavor de cufar militar nituit.

Daca cineva are nevoie de masina de interventie 4x4 atunci tine masina la garajul firmei . La interventie pune cele citeva trebuincioase in spate si pleaca. Cu siguranta nu va varsa lucrurile in vrac in spate, nu va avea nevoie ca spatele sa fie inchis sub forma unei cutii de transportat sicrie....de tunel aerodinamic sa nici nu vorbim.

Ca de obicei cel care s-a gindit la acest model ( daca...) a vrut sa traga un foc zgomotos cu o pusca mica.

Avem un SUV reusit si neaparat trebuie sa-l facem masina de transportat piine. Parerea mea.

.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...