Sari la conținut

Postări Recomandate

parerea mea la modul cel mai sincer este ca duster pick up este exemplul clar de cum NU trebuie construita o camioneta, totu i pe dos, tractiunea in primul rand, suspensia, total neprotejata la spate in dreptul lampilor umflate, e o gluma de camioneta buna la carat oo de maistru, un alt exemplu de lucru adaptat, improvizat, fara cap si fara sens.

Editat de comanr

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea la modul cel mai sincer este ca duster pick up este exemplul clar de cum NU trebuie construita o camioneta, totu i pe dos, tractiunea in primul rand, suspensia, total neprotejata la spate in dreptul lampilor umflate, e o gluma de camioneta buna la carat oo de maistru, un alt exemplu de lucru adaptat, improvizat, fara cap si fara sens.

bine ai revenit, chiar ti-am simtit lipsa...... :frantics:

Partajează acest post

Link spre post

Not again. Ma duc sa caut un forum unde nu ti-a expirat banu'.

Parerea mea e ca habar n-ai si deja emiti teorii pe poze. Tot parerea mea e ca e marfa camionera.

• Îmi place 2

Partajează acest post

Link spre post

Mie mi se pare foarte faina masina, si cred ca o sa aiba succes. Adica si cu limitarile transmisiei, ea poate fi foarte utila pt multe categorii de muncitori in tara asta, si la un pret sub pick-up-urile concurentei. Nu cred ca toti vor sa faca offroad cu marfa, ci mai degraba sa se descurce unde in general 4x2 nu mai poate. Si avand "lock" la dispozitie, e mult peste utilitarele de gen Kangoo 4x4.

Si cand nu munceste cu ea, proprietarul masinii poate sa mearga cu ea si in vacanta, mii de km, cu 160km/h pe autostrada - lucru pe care nu cred ca o sa-l faca cel cu Papucul clasic...

• Îmi place 3

Partajează acest post

Link spre post
Autentifică-te pentru a urmări asta