Sari la conținut

Eleron Dacia Duster


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 17
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Mda, noroc ca la al meu am stergator pe spate altfel ma vedeam nevoit sa-mi iau si eu un apasator d-asta si ma temeam ca nu mai pot tine herghelia in frau.

Non sens dupa parerea mea. Un motiv in plus de fluierat si tiuit in mers la viteze. Absolut nerecomandat la iarba verde si padure, zboara la prima atingere cu o crenguta..

Posted Images

  • 1 year later...

salut,

 

poti atasa si o poza cu toata masina? as dori o vedere de ansamblu cu acest eleron montat.

 

mersi fain

N.

 

Buna ziua , din pacate nu avem poze mai generale cu toata masina. Poate pune unul din clientii care l-au montat deja. S-au vandut destul de multe bucati ...

 

 

Da' un eleron de Duster care sa se potriveasca la Duster nu e? Ala din poze vine intr-un mare fel, sau cel putin asa se vede.

 

Eleronul se potriveste perfect pe orice model de duster

 

Mda, noroc ca la al meu am stergator pe spate altfel ma vedeam nevoit sa-mi iau si eu un apasator d-asta si ma temeam ca nu mai pot tine herghelia in frau.

 

Merge fara nici o problema si la variantele cu stergator , acesta nu intra deloc pe suprafata lunetei

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 5 years later...

Non sens dupa parerea mea. Un motiv in plus de fluierat si tiuit in mers la viteze. Absolut nerecomandat la iarba verde si padure, zboara la prima atingere cu o crenguta..

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De treaba asta imi era si mie frica...si asa fluiera din cauza antenei,barelor longitudinale (probabil a gaurilor din suportii aia de plastic) si a celor pentru porbagaj,de zici ca mergi cu trenul...daca mai deschizi si un geam in spate,atunci  treci de la InterRegio la Intercity! :) 

Dar modelul de origine cel din reprezentanta Dacia,creaza probleme in timp?Ma tenteaza sa montez unul doar pentru a schimba o idee spatele masinii.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bineanteles...nu e nici o problema ca se gaureste tabla,nu intra apa in haion pe gauri daca il montezi si izolezi corect,oricum vine si lipit cu mastic pentru parbrize,deci slabe sperante sa intre apa sub el.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...