Sari la conținut

vand DACIA DUSTER DIESEL 1,5 DCI 110CP LAUREATE 4X4 2010 63000KM


Postări Recomandate

Stare functionare perfecta,fara accidente.

 

Revizie completa facuta in martie 2014: ulei,filtre,lichid frana,curea accesorii si kit distributie,kit ambreiaj.Toate intretinerile facute la termen si in DACIA SERVICE numai cu piese originale.

 

Dotarile sunt conform modelului Laureate.

 

Masina este inmatriculata si se afla in Constanta.

 

pretul 8500 euro negociabil

post-507-0-28583800-1396288867_thumb.jpg

post-507-0-05275800-1396288875_thumb.jpg

post-507-0-26700900-1396288884_thumb.jpg

post-507-0-64540400-1396288895_thumb.jpg

post-507-0-71453600-1396288904_thumb.jpg

post-507-0-90984000-1396288911_thumb.jpg

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 20
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Zile cu activitate crescuta

Top participanti la discutie

Postari populare

E adevarat ,eu cred ca o sa il ia cineva din zona in cele din urma ,oferta de la Bucuresti este superioara celei din Constanta .De aceea nu am pus asa multe detalii ,am sperat sa fie cineva de aici ca

Scrie in titlu. 63000 Km   Eu as fi curios de ce s-a schimbat chitul ambreiaj la doar 63000 Km. Am si eu unul din cele doua Duster cu tot cam atatia Km si nu am probleme cu ambreiajul. Revizia banui

Pomana sa fie,ca nu imi pare rau!Pareau oameni de treaba si asta conteaza!cateva sute de euro in sus sau in jos ..sa le fie de bine si sa se bucure de ea cat mai mult.

Posted Images

Scrie in titlu. 63000 Km

 

Eu as fi curios de ce s-a schimbat chitul ambreiaj la doar 63000 Km. Am si eu unul din cele doua Duster cu tot cam atatia Km si nu am probleme cu ambreiajul. Revizia banuiesc ca este cea de 4 ani.

 

Ar trebui sa dai mai multe amanunte concrete. Nu toata lumea stie ce echipare este pe Laureate. Ma refer la cei ce sunt doritori sa cumpere un Duster la un pret rezonabil.

 

Motor E4 sau E5 ?

Filtru Particule da sau nu ?

ESP da sau nu ?

Data primei inmatriculari ?

 

Restul se vad.( Dar doar pentru cei ce cunosc cat de cat Dusterul)

 

AC DA

Presuri interior originale Da

Geamuri electrice spate NU

Tapiterie piele NU

Pack Look Nu

Vopsea metalizata Nu

Geamuri colorate NU

 

Km se pot verifica

 

Toate astea ca sa stie potentialii cumparatori cat mai multe despre masina si sa poata aprecia daca pretul este corect, mic sau mare.

Parca era cineva pe interesat de un Duster cu pret mai mic. Nu stiu daca intre timp a gasit sau nu.

Din ce se vede in poze masina arata bine.

  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Scrie in titlu. 63000 Km

 

Eu as fi curios de ce s-a schimbat chitul ambreiaj la doar 63000 Km. Am si eu unul din cele doua Duster cu tot cam atatia Km si nu am probleme cu ambreiajul.

 

Ar trebui sa dai mai multe amanunte concrete. Nu toata lumea stie ce echipare este pe Laureate.

sotia mea l-a condus si nu se prea pricepe.Masina e Ok ,daca erau probleme ceda mult mai devreme.
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Scrie in titlu. 63000 Km

 

Eu as fi curios de ce s-a schimbat chitul ambreiaj la doar 63000 Km. Am si eu unul din cele doua Duster cu tot cam atatia Km si nu am probleme cu ambreiajul. Revizia banuiesc ca este cea de 4 ani.

 

Ar trebui sa dai mai multe amanunte concrete. Nu toata lumea stie ce echipare este pe Laureate. Ma refer la cei ce sunt doritori sa cumpere un Duster la un pret rezonabil.

 

Motor E4 sau E5 ?

Filtru Particule da sau nu ?

ESP da sau nu ?

Data primei inmatriculari ?

 

Restul se vad.( Dar doar pentru cei ce cunosc cat de cat Dusterul)

 

Geamuri electrice spate NU

Tapiterie piele NU

Pack Look Nu

Vopsea metalizata Nu

Geamuri colorate NU

 

Km se pot verifica

 

Toate astea ca sa stie potentialii cumparatori cat mai multe despre masina si sa poata aprecia daca pretul este corect, mic sau mare.

Parca era cineva pe interesat de un Duster cu pret mai mic. Nu stiu daca intre timp a gasit sau nu.

Motor E4 sau E5 ?..........................E5

Filtru Particule da sau nu ?.........................DA

 

ESP da sau nu ?.........................................DA

Data primei inmatriculari ? OCTOMBRIE 2010

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca puneai data primei inmatriculari din prima nu mai era cazul de primele 2 intrebari. Ramanea doar cea referitoare la ESP.

Am un prieten care se interesa de un Duster 4X4 mai ieftin si fara prea multe optionale. O sa-i spun sa se uite pe site daca nu si-a luat intre timp sau daca nu si-a schimbat optiunea.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca puneai data primei inmatriculari din prima nu mai era cazul de primele 2 intrebari. Ramanea doar cea referitoare la ESP.

Am un prieten care se interesa de un Duster 4X4 mai ieftin si fara prea multe optionale. O sa-i spun sa se uite pe site daca nu si-a luat intre timp sau daca nu si-a schimbat optiunea.

Multumesc.
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...