Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 58
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

In plus am vazut la IND cum se comporta cu masinile cei care le inchiriaza...

Eu nu am spus ca nu este posibil in alte judete, doar ca la serviciul inmatriculari am fost refuzat. Politicos - daca asta conteaza. Si cum masina a fost castigata la un concurs, parca nu as inmatric

Nu stiu ce sa spun, eu calculasem ca masina costa 13.500 de euro, i-am mai pus folie omologata RAR si jante de aliaj Dezent noi. Dar toti imi ofera niste sume incredibile - am avut de la ,,binevoitori

Masina nu am vazut-o pentru a-mi da cu parerea despre starea ei.Momentan nu ma toti banii pentru masina(astept confirmarea de la o banca pentru un mic credit si sa vand loganul).Pana fac rost de toti banii mai caut masini,in special pe benzina.Masina pe care ai vazut-o avea numarul de imatriculare B--AUT?

Nr de inmatriculare B--AUT sunt ale firmei de inchirieri masini AUTONOM. Probabil ca masina este o masina ce a fost inchiriata ani de zile si casata. Verifica bine masina!!!

 

O parere personala: de regula (exista insa si mici exceptii) o masina suspect de ieftina ridica semne de intrebare.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna.sunt biban pe forum si vreau o parere de la voi.am avut 2 loganuri 1,4 si am fost foarte multumit de amandoua.,ultimul avand 270.000km si a functionat foarte bine.sunt in cautarea unui duster sh 2x4 diesel si nu stiu care model sa-mi cumpar ;cel de 90 cp sau cel de 110cp in 6 trepte?este vreo diferenta intre ele astept niste pareri.multumesc

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...