Sari la conținut

Iesire soft offroad, zona Fundeni - Groapa


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 171
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Sent from my iPhone using Tapatalk

Posted Images

Superb. Cred ca a fost distractie maxima. Ati reusit sa ma inveseliti dupa supararea avuta. Ramane de vazut daca mai pot sa vin la IND. Sambata am gasit masina cu o balta de ulei sub ea si a fost dusa pe platforma la service. Verdict posibil : schimbare motor . Asteptam ziua de luni sa vedem mai multe si hotararea Dacia.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze daca sunt offtopic dar nu stiu unde sa scriu.

Am fost plecat vineri cu masina. Buuun totul ok. Dupa amiaza iar am fost plecat si am revenit acasa fara probleme. Sambata pe la 10.00 dimineata am vrut sa plec cu nepotica la dansuri si cand am mers la masina am vazut o balta de ulei sub ea. Am sunat la Dacia Asistenta si la Meridian cei de la care am masina in leasing si au trimis platforma, au luat-o si am mers la service. Acolo mi s-a spus ca e o problema foarte grava si posibil sa se schimbe motorul bineinteles pe garantie. Ceva probleme legate de nu stiu ce furtun sau filtru (nu au fost prea darnici in explicatii). Asteptam azi raspuns de la fabrica sa vedem ce solutii au .

O sa va tin la curent cu tot.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...