Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 256
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Am ales un 4x4 pt ca... l-am folosit 1% pe drumuri mai grele... dupa ce am vazut cun si unde pot ajunge cu acel 4x4... am vrut mai mult! Si uite asa am ajuns sa leg prietenii si sa traiesc momente ex

Din cele discutate aici sau la subiectul despre preturi nesimtite mi-am format o parere despre duster, in baza careia ma pot prezenta cu o expunere la subiect, respectiv sfaturi achizitie duster. Nu d

gata!   sunt membru cu drepturi depline! de astăzi stimați colegi sunt proprietar ( mândru ) al unui frumușel Duster aș pune poza la semnătură dar nu știu cum... o mică descriere ( dacă nu vă

Posted Images

1 hour ago, alcris01 said:

Si pe aici au patruns hastagistii? Ce-i cu afirmatia despre „bazaconile astea tipice de votant PSD!?” Parca eram pe un forum tehnic nu in mocirla de pe alte site-uri „specializate” in dezinformari politice. Hai sa ramanem la Dusterele noastre! Ofurile politice in alta parte.

Corect.

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salurare. Zilele trecute am ajuns la un dealer din Constanța pentru achiziția unui Duster. As vrea sa aflu dacă știe careva când se preconizeaza etapa 2 la rabla pentru ca vreau sa o achizitionez prin acest program.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

  Salutare!

Ieri am fost sunat de către un reprezentant dacia care m-a anunțat ca am prins un tichet rabla. (Depusesem actele pt. Rabla acum 10 zile). Am plătit cei 5% ieri și azi urmează sa duc rabla. Cum mă sfătuiți sa iau mașină?  Credit direct la dacia sau credit la ala banca? Cei de la dacia Îți baga pe gat întreținerea gratuita 5 ani care se duce undeva la 6-7000 lei. După ce am fost la o banca am constatat  ca rata e mai mica cu 120 lei/luna dacă fac credit la banca fata de cei de la dacia. Reviziile am înțeles că se fac o data la 20.000km. Merita sau nu ? Care e părerea voastră? Garanția nu e aceeași dacă fac plata prin alta banca?Scutesc 6.000 lei totuși. 

Ps: oferta dacia 1.5dci 109 cp, tractiune fata , navigatie, senzori parcare , bleunavy - total de plata 15.600 euro

  

Editat de Juliano
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa parerea mea este mai bine cu credit la banca. Atentie la ce fel de credit ei. La unele banci la creditul auto iti retine cartea masini iar pentru ITP trebuie sa umbli dupa ea. Eu recomand credit de nevoi personale. La programul rabla eu am primit oricum 5 ani garantie cu pata achitata din credit de nevoi personale. Cu bani economisiti mai bine iei 4X4 (din cate imi aduc aminte e diferenta de vreo 400-500 euro)

  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...