Sari la conținut

Bara transversala (pentru suport schi)


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 235
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Pe ultima suta de metri inainte de a pleca in concediu s-a rezolvat si problema barelor...   Multumiri lui @magyari pentru aceasta solutie care nu numai ca este singura in momentul de fata pentru Du

Eu am cautat sa fac ceva mai rapid si ieftin.   Sent from my SM-G360F using Tapatalk    

Am rezolvat. Am folosit barele Thule pentru scara care erau deja pe masina. Multumesc pentru sugestii.

Posted Images

  • 1 year later...

Salutare,

Daca acest produs e compatibil cu barele noului duster voi da comanda de aici. Este cel mai bun pret gasit de mine.

https://www.autohut.ro/bare-transversale/kit-bare-transversale-thule-wingbar-edge-railing-9591-816mm-th959100.html

Cei care aveti acest model, care este codul piesei reperului, pt ca am inteles ca difera codul in functie de latimea distantei dintre barele longitudinale ale masinii(citisem pe undeva aici pe forum ca distanta este intre 90 si 94 cm). 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel din linkul pus de tine e pentru PH2. De la Thule iti trebuie 9581, nu 9591. Difera sistemul de prindere pe barele longitudinale, barele transversale sunt la fel.

Vezi aici manuale, schite, coduri..

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, ai dreptate, acum m-am lamurit si eu. Am fost indus in eroare de pozele de pe anumite site-uri, care puneau poze identice pt ambele modele (9581/9591).

Aici se vede si mai bine diferenta de care vorbesti.

Multumesc,

Voi cauta 9581 pt duster ph3.

 

thule.JPG

Editat de CatalinBugeac
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Așa de bine văd că iși fac treaba barele acelea de la LIDL de 180 lei... Incât deja mă oftic că am dat 350 lei pe ale mele ! 

Dar când văd prețuri de peste 1000 lei...  eu zic că mai bine băgați benzină de diferența de bani și vă plimbați prin lume.... 

Părerea mea, evident... 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...