Sari la conținut

Curatare geamuri de pete de arsura


Postări Recomandate

Incep un topic de sezon (am cautat si n-am gasit raspunsurile care ma intereseaza).

 

Inainte de toate va urez tuturor sa aveti un an nou mai bun decat cel care s-a terminat, sanatate si intelegere. De restul va ocupati voi :)

 

Sa trec la "subect"

 

Dupa noaptea de revelion, in care toti vecinii mei s-au transformat in artileristi de ocazie, dimineata mi-am gasit masina plina de resturi de petarde si bombe.

 

Lasand la o parte indoitura in usa (cauzata de o lovitura directa a unei rachete trimisa de unul mai priceput) pe care n-am cum s-o elimin, m-am trezit cu zeci de puncte pe parbriz (care nu s-au dus dupa spalare). Cred ca sunt urmele bucatilor de petarde/rachete care au cazut inca arzand pe masina.

 

Aveti idee cum se scot? Sunt extrem de deranjante cand conduc.

Am frecat vreun minut un punct din asta (cu o carpa umeda) si abia s-a dus. N-as vrea sa-mi petrec o zi intreaga ca sa scot toate punctele (sunt zeci). Stiti vreo solutie de curatare cu care sa le scot pe toate?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 16
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Zile cu activitate crescuta

Top participanti la discutie

nu stiu ,am avut o indoitura chiar pe dunga de la usa, facuta de un "bucurestean" la outlet militari. daca intri pe siteul care ti l-am dat vezi ca mai sunt si alti din buc, faci poza la ce ai si o trimiti. cei din otopeni mi-au luat 30 lei

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...