Sari la conținut

dust3radmin

MediaNav Dacia Duster facelift - hacks - modificari soft

Postări Recomandate

@vsebas, cel mai probabil, cum sugera si @DonQuijote mai in urma, asa ceva aveau si brazilienii :)

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Propun sa deschidem acest topic in care sa vorbim despre softuri custom pentru medianav. Am vazut pe youtube o gramada de softuri cu igo, cu playere video ba chiar si cu softuri conectate la obd pentru a vedea diversi parametrii ai masinii direct pe medianav. Deci daca are cineva ceva tutoriale va rugam sa le postati aici.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Partajează acest post

Link spre post

@alectzu Citeste cu atentie ce alte topicuri sunt deschise inainte de a deschide un topic nou. Topic inchis si postul mutat.

Partajează acest post

Link spre post

Salutare,

Am si eu 2 probleme cu MediaNavul:

1. Sunt melodii .mp3 care se intrerup din cand in cand ca si cum ar sari CDul, desi pe PC nu se intampla asta. Am facut backup la stick, formatat, pus din nou backup-ul si la fel face. Pare a fi de la fisiere dar nu inteleg ce nu ii convine. A mai experiment cineva acest lucru?

2. Daca pun menavrus >4014 nu imi recunoaste nicio harta. Initial am avut 403 peste care am pus 4014 sa pot adauga harti mai noi. Am facut upgrade la 406 si menavrus 4065 pentru ca imi mai pacaneau boxele la apeluri prin BT, dar si pt faptul ca am crezut ca o sa schimbe cumva comportamentul de la pct.1.

Pareri?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Partajează acest post

Link spre post
Autentifică-te pentru a urmări asta