Sari la conținut

Manual utilizare Media-Nav Dacia Duster facelift (gama renault)


Postări Recomandate

In prima mea calatorie mai lunga cu prafosul am observat o chestie ciudata: sub sageata indicatoare a directiei de navigare apare un punct care pare sa ramana discret in urma sagetii si care apoi recupereaza si se confunda cu aceasta, refacandu-si aparitia ulterior, la cateva secunde. A mai observat cineva aceasta mica eroare? Pareri? O sa revin curand si cu o poza concludenta cu "pixelul albastru"

 

Trimis de pe al meu HTC Desire 500 folosind Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 70
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Camera menționată nu are preț momentan și nici nu apare în dialogys, dar dacă ne luăm după prețurile renault te poți aștepta la cel puțin 100euro+tva.   Dacă e vreun cobai disponibil, dornic să aibă

Atasat este manualul pt dispozitivul Media-Nav ce intra in echiparea noul Duster facelift, manualul este in limba engleza. Dacia_Duster_facelift_Renault_MediaNav.pdf

Am rezolvat.   Info pretioase am gasit pe forum lodgy din germania   http://sm.exotenfans.eu/index.php/topic,49.0.html   Ei spun aici ca tb downlodat un program ( mp3 tag.de) cu care poti edi

Posted Images

In prima mea calatorie mai lunga cu prafosul am observat o chestie ciudata: sub sageata indicatoare a directiei de navigare apare un punct care pare sa ramana discret in urma sagetii si care apoi recupereaza si se confunda cu aceasta, refacandu-si aparitia ulterior, la cateva secunde. A mai observat cineva aceasta mica eroare? Pareri? O sa revin curand si cu o poza concludenta cu "pixelul albastru"

 

Trimis de pe al meu HTC Desire 500 folosind Tapatalk

Asa se intampla si la GPS-ul meu (nu medianav!)... Este mult mai vizibil atunci cand merg pe drumuri pe care el nu le are in memorie... Sageata intra pe drum (GPS-ul recalculand traseul) si punctuletele albastre merg pe directia reala

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...