Sari la conținut

Vanzari DUSTER in Romania (doar ! ) versus alte SUV / crossovers


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 26
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

La metodele de vanzare aplicate la noi nu e de mirare ca vanzarile merg asa de prost. Astia de la vanzari sunt, in majoritate, absolut habarnisti in ce priveste dusterul. Se vede ca nu-i intereseaza d

Dacian, multimim de comentarii.   Totusi haideti sa lasam acest topic doar pentru cifre concrete referitoare la vanzarile de DUSTER.   Ar fi interesant de vazut cifrele pentru decembrie 2013 si i

:grin: SUPER-MEGA-LIKE ! :grin:     Ar fi un castig enorm pentru Dacia si pentru potentialii clienti interesati de Duster din zona Mures , dar nu stiu cat ai rezista in acel mediu rece, rigid

Dacian, multimim de comentarii.

 

Totusi haideti sa lasam acest topic doar pentru cifre concrete referitoare la vanzarile de DUSTER.

 

Ar fi interesant de vazut cifrele pentru decembrie 2013 si ianuarie 2014, cand deja incep sa apara mai multe dustere facelift cumparate/inmatriculate.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As avea o rugaminte pentru colegul @dacian:

Te rog (de aceasta data) sa deschizi un topic la capitolul Discutii Generale in care poti sa-ti spui pasul, nemultumirile si toate cele!

Dupa cum observ, toate topicurile incep sa fie alterate de nemultumiri si alte comentarii la adresa Producatorului acestei masini, service-ului la care-ti desfasori mentenanta masinii! Nu este bine pentru cititorii acestui .

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De acord cu tine Daniel. Mi-am dat seama si eu de asta motiv pentru care iti cer ajutorul sa muti comentariul meu intr-un topic dedicat deoarece eu nu ma pricep. Multumesc.

 

Totodata imi cer scuze fata de colegii de forum pe care i-am bombardat cu probleme pe toate topicurile si promit sa revin doar cu comentarii la obiect.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tot pentru @dacian:

nu știu unde să scriu, dar totuși, cu scuzele de rigoare, postez aici:

pentru motoarele pe benzină, uleiul pentru motor poate fi : 10w40, 5w30 sau 5w40, în funcție de temperatura cea mai joasă,

carnet de întreținere dacia pagina 14, deci faptul că ai ulei 5w30 este foarte bine, funcționează până la - 30 grade,

așa am și eu, tot 5w30, este ok.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In plus, cei care ziceti voi ca habar n'au sa va ofere detalii sunt angati concesionarului nu ai Dacia; desi Dacia ofera cursuri de pregatire pentru ei din pacate sunt schimbati uneori pe banda rulanta si raman sa va prezinte masina habarnistii

 

Trimis de pe al meu ST26i folosind Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In plus, cei care ziceti voi ca habar n'au sa va ofere detalii sunt angati concesionarului nu ai Dacia; desi Dacia ofera cursuri de pregatire pentru ei din pacate sunt schimbati uneori pe banda rulanta si raman sa va prezinte masina habarnistii

 

Corect, dar din pacate asta nu schimba datele problemei... Nea Gica atunci cand vede o salopeta/ un sacou cu sigla Dacia brodata pe ele, el vede marca/producatorul Dacia si nu un angajat al unei firme oarecare...

De fapt toti angajatii care lucreaza intr-o curte unde la intrare este o sigla imensa de Dacia / Renault / Porche / ce vrei tu, sunt luati drept angajati ai producatorului respectiv.

Daca producatorul nu POATE sa-si controleze imaginea prin incapacitatea de a pune la punct partenerii care il reprezinta, asta e... Dar imaginea lui se sifoneaza cu fiecare impresie negativa, nu al concesionarului...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...