Sari la conținut

Postări Recomandate

Cunosc pe cineva care a comandat o porcarie de husa de telefon tot de pe amazon, cu livrare din China pentru Italia si i-a ajuns in fix o luna (06.11-06.12), din care vreo doua saptamani a stat in depozit din UK si o saptamana intr-un depozit din Milano.

Husele alea pentru chei costa la noi vreo 35 lei sau chiar mai putin daca-s luate de pe olx.. Cred c-ar fi utile fiindca am vazut multe chei de Logan uzate rau, unele chiar cu butoanele sarite.

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,am gasit chestia asta din linkul de mai jos,ce si-a montat un tip  (am vazut pe facebook),dar nu am incredere in ce spune,asadar oare e buna la ceva sau e vrajeala chinezeasca?Vad ca are si o functie "gear shifting reminding",asta nu e  aceias chestie cu asistent la schimbarea treptelor de viteza de la Duster?  

https://www.aliexpress.com/item/Autool-X50-Multi-Function-Car-OBD-Smart-Digital-Meter-Alarm-Fault-Code-Meter-Clock-Speed/32696696172.html

Partajează acest post

Link spre post

O mufa OBD si Torque afiseaza ceva asemanator. Dezavantaj e ca trebuie sa folosesti telefonul sa vezi datele, pe cand chinezaria poate fi tot timpul conectata.

• Mulțumesc! 1

Partajează acest post

Link spre post
Autentifică-te pentru a urmări asta