Sari la conținut

Postări Recomandate

scumpe farurile la 1000 ,le iei de la polonezi mai ieftine, si la cat modifici la ele

Ti-am raspuns pe private mail la toate intrebarile si nelamuririle tale. Modificarile sunt doar pentru partea electrica (o mufa si apoi cuplarea utomata a luminilor de zi). In leg cu scump ieftin ramane la aprecierea fiecaruia . Am vazut si eu pe bursa niste anunturi care eu le consider scumpe dar nu mi-am permis sa comentez (eu avand aceasi piesa mult mai ieftin). Se va adapta fiecare in timp sau in fctie de oferta. Daca doresti sa negociezi abordarea ta nu este cea mai fericita.

Spor la cumparaturi oriunde ti se pare tie mai in regula

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca in topicul " Upgrade Faruri Duster" la postul 22 iti arata ca trebuie sa tai o brida ,iar la brida de sus trebuie sa dai alta gaura. Problema este ca dezinformezi lumea spunand ca se fac modificari decat la partea electrica

Partajează acest post

Link spre post

vezi ca in topicul " Upgrade Faruri Duster" la postul 22 iti arata ca trebuie sa tai o brida ,iar la brida de sus trebuie sa dai alta gaura. Problema este ca dezinformezi lumea spunand ca se fac modificari decat la partea electrica

OK am citit topicul. Intr-adevar am "dezinformat". Ca sa fiu corect exsta niste corectii, adaptari care trebuiesc facute. Cineva si le-a montat si a folosit cuvantul minore si mi-a specificat ca cele mai mari batai de cap le-a avut la partea electrica. Am transmis mai departe la fel.

Cine vrea mai multe detaiii se poate informa (zic eu partial si nu relevant) din topicul respectiv.

Partajează acest post

Link spre post

ai pus la poza cu faruri duster nou 1200 ron / set .

adica 1200 ron far stanga + far dreapta ?

Partajează acest post

Link spre post

ai pus la poza cu faruri duster nou 1200 ron / set .

adica 1200 ron far stanga + far dreapta ?

corect. pret pentru far dreapta + stanga noi,

Partajează acest post

Link spre post

parca erau la 1000 roni ,sau tu esti mai rau decat astia cu acciza, maresti pretul inainte de 1 ianuarie

Partajează acest post

Link spre post

Ma intereseaza un pret pentru ornamentul janta tabla, acela din mijlocul rotii ce se aseaza intre prezoane. De asemenea pentru prezoane ce se folosesc la jantele de tabla (de origine). Multumesc.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga un comentariu

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.