Sari la conținut

Redirectioneaza 2% din impozitul tau catre CLUB DUSTER - reprezentantul juridic al comunitatii Dusteristilor din Romania


Postări Recomandate

Dragi membrii,

 

Pt a veni in sprijinul comunitatii Dusteristilor am rugamintea sa redirectionati 2% din impozitul platit de dvs. catre CLUB DUSTER, organizatie non-profit ce ne reprezinta juridic, pe noi DUSTERISTII!

 

 

Cum poti face acest lucru? este simplu, descarca formularul PDF de mai jos si completeaza-l in doua exemplare, apoi depune-l la organul fiscal de care apartii.

 

 

Atentie, data limita de depunere este 25 MAI 2013.

 

Formular de completat:

 

D230 ACD - 2012.pdf

 

 

Daca nu te descurci ai aici instructiuni:

 

anexa2 instructiuni completare D230 ACD.doc

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 26
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Multumim celor care au decis sa ne acorde acest 2% din impozitul lor pe venit!   Au inceput (din luna noiembrie 2013), incet-incet (ca orice vine de la fisc), sa ne intre in cont aceste contributii!

Sunt pe cale sa ma angajez. daca reusesc cat de curand, cu cea mai mare placere:D )

Se pare ca documentul cu pricina nu se poate folosi...doar instructiunile...

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Azi am depus doc la fisc (bine nu eu ci consoarta ca*s la pat cu piciorul stang zidit un pic vreo 6 saptamani...)Aproape ca a fost apostrofata de angajati ca Cine*i aceasta asociatie...? Ce tie si cu proverbul asta - capra vecinului.... :hairy:

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...