Sari la conținut

Recensamant Zona Arges


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 38
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cu biclele incercam sa facem Vulcanii Noroiosi - BUZAU in weekendul 6-7.08.2016, cu campare la cort, berica, cafeluta la ibric,etc. Poate reusim sa ne destresam nevestele nitel.

Sa nu uitati de declaratia pe proprie raspundere !

Prezent

Pai depinde cum ai timp. WE viitor voi fi la socri la dambovicioara si pot sa vin la Leresti sa facem o urcare pe iezer-papusa sau sa incercam un traseu din Sirnea pana la cabana Brusturet, l-am facut anul trecut dar nu prea are rampe, doar drum forestier rupt. Dar se poate urca putin in munte si pe acolo n-am fost.

Daca mai sti persoane din zona interesate sa fim mai multe masini, ar fi bine.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
6 hours ago, cristic1982 said:

Pai depinde cum ai timp. WE viitor voi fi la socri la dambovicioara si pot sa vin la Leresti sa facem o urcare pe iezer-papusa sau sa incercam un traseu din Sirnea pana la cabana Brusturet, l-am facut anul trecut dar nu prea are rampe, doar drum forestier rupt. Dar se poate urca putin in munte si pe acolo n-am fost.

Daca mai sti persoane din zona interesate sa fim mai multe masini, ar fi bine.

Sâmbătă va trebui să-mi recuperez puradelul de la tabăra Oravița. Ar merge o plimbărică prin zonă. Oricum am sa urc până la ruinele cetății. 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 years later...
La 02.02.2013 la 21:26, melcu a spus:

Care sunteti de prin zona hai sa ne dam un semn .Argesu-i de strabatut pe off - la greu si avem zone unde s- atragem pe baietii de pe forum ...

Start la prezenta ...

prezent!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...