Sari la conținut

Recensamant Zona Arges


Postări Recomandate

Revenind la trasee, ce ziceti de Nucsoara - Culmea Malita? Am fost anul trecut cu bicicleta pe acolo si mi-a placut foarte mult... Deasemena, la momentul respectiv, parea a fi un drum accesibil unui Duster stock...

 

Ieseala a fost pe 11-12.06.2016 si a fost destul de usor. A mea a fost cu dotari standard.

https://www.facebook.com/groups/942612312523416/?fref=ts

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 38
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cu biclele incercam sa facem Vulcanii Noroiosi - BUZAU in weekendul 6-7.08.2016, cu campare la cort, berica, cafeluta la ibric,etc. Poate reusim sa ne destresam nevestele nitel.

Sa nu uitati de declaratia pe proprie raspundere !

Prezent

Sunt plecat in acel WE. Poate incercati sa ajungeti si la focurile vii.

 

Cand am fost pe Negoiu acum 2 ani am vazut un drum pe culmi, cred ca era cel din Saua Podeanu si mi-am propus sa urc de pe V.Topologului pana sus. Cunoaste cineva drumul?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana una alta, saptamata asta voi merge la Vaideeni la pens. Moara Viselor, care are in oferta o excursie la stana, cu iesire in Ciunget, pe valea Latoritei, afluent al Lotrului. Vreau sa iau informatii pt. ca avem de mai mult timp in vedere zona aceea, chiar daca nu e in Arges.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...