Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 172
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

cu aplauze!  

Un filmulet montat de un coleg de suferinta din bucatele filmate de toata lumea:     La urmatoarea iesire la mine pe roofrack vor fi rampe de recuperare din teren instabil si hilift-ul care sta

Plimbare in Muntii Gurghiului.  

Posted Images

 

Hi-lift-ul il iei pentru Patroale, sau ai adaptat pe Duster o zona in care se poate utiliza? :)

Both, pe duster il pui cu adaptor de janta sau cum am eu suportul de troliu pe fata, se prinde de ala.

 

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ti-a scapat un detaliu... era mlastina acolo si nu exista un punct bun de sprijin pt high-lift. Dusterul ar fi trecut prin zona aia daca incepeam cu garda cea mai mare si terminam cu cea mai mica, Patrolul trebuia sa fie ultimul. Data viitoare ne gandim mai bine la Garda si Greutate - Sol

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu o bucata de lemn (dulap, ca e mai gros) faci si punct de sprijin pentru hi-lift.

Am si talpa aia mare, se gaseau solutii daca aveam dracovenia :) @Cain - problema a fost ca ati mers legati acolo , trebuia unu cate unu si cu span. Toti ceilalti au trecut.

 

 

Sent from my S50 using Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da' de ce nu ati bagat in clip si ceva secvente filmate de camera lui @Cain aia de pe burta :P ? Banui ca se putea folosi filmarea aia la sfarsit, la "credits" :D

#samairademputin

Editat de Killer82
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...