Sari la conținut

Kilometraj - scrie aici cati kilometri ai cu Dacia Duster


Postări Recomandate

La 19.11.2019 la 15:35, DCH a spus:

30000 km, din iunie 2018.  Off-road ocazional de dificultate medie. Consum mediu sub 7 l/100 km ( cosumul a scazut dupa dezactivarea modului ECO) . Nicio o problema pana acum...  :-D

Mie imi creste daca il scot de pe ECO :))

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 617
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

din 2011 pana acum, nimic neasteptat. doar surprize placute. 222222 km pe 12 mai.

5 pe linie norocosi, ca la facultate! )) In 5 ani fara cateva luni...     Sent from my iPhone using Tapatalk

Si eu am rotunjit vineri la inceputul weekendului ce a trecut Si mai mult... Duminica am prins si suma frumoasa Si inca n-avem un an

Posted Images

Salut. 190.000 km. Schimbat distributie + pompa de apa de doua ori , discuri frana , bascule si bielete directie , brate spate, acumulator.  Probleme in garantie la 28.000 km cu pompa ulei. Refacut motor. In rest merge ceas . Consum 7-8 litri la 100 km. Astazi am comandat amortizoare + flanse + rulmenti si bieleta antirasturnare.

Duster 2012, 1.5 Dci 110cp

Editat de asyone2001
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Salutare tuturor. Am ajuns la 18000 km. Se comportă impecabil fără probleme. Aștept zăpada să văd cum se comportă. La mulți ani! În noul an tuturor.

  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Salut. Dusterul meu (TCe 1.3 130CP) are ”decât” 65 km (avea 6 cand am plecat de la dealer) ca l-am luat acum 3 zile si nu pot sa ies cu el din cauza la distanțarea socială, coronaviruși, declarații și ordonanțe militare. Da lasă că ne facem noi bine și apoi vă țin la curent.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 1 month later...
  • Mak locked this topic
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...