Sari la conținut

Kilometraj - scrie aici cati kilometri ai cu Dacia Duster


Postări Recomandate

Salutare tuturor. La data de 6.12.2018 am ajuns la 5300 de km până acum. Singura defecțiune cred ca ss nu mai merge probabil este ceva legat de soft. 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 617
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

din 2011 pana acum, nimic neasteptat. doar surprize placute. 222222 km pe 12 mai.

5 pe linie norocosi, ca la facultate! )) In 5 ani fara cateva luni...     Sent from my iPhone using Tapatalk

Si eu am rotunjit vineri la inceputul weekendului ce a trecut Si mai mult... Duminica am prins si suma frumoasa Si inca n-avem un an

Posted Images

Acum 2 ore, Marian30 a spus:

Salutare tuturor. La data de 6.12.2018 am ajuns la 5300 de km până acum. Singura defecțiune cred ca ss nu mai merge probabil este ceva legat de soft. 

Vezi in manualul de utilizare scrie ca în anumite condiții nu funcționează SS, de ex sub 0 grade, baterie slăbită etc. 

  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 18 ore, AdiR a spus:

Vezi in manualul de utilizare scrie ca în anumite condiții nu funcționează SS, de ex sub 0 grade, baterie slăbită etc. 

Salutare știu asta dar este așa de vreo 2 luni oricum nui bai că și așa mă incomoda.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • Mak locked this topic
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...