Sari la conținut

Kilometraj - scrie aici cati kilometri ai cu Dacia Duster


Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 617
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

din 2011 pana acum, nimic neasteptat. doar surprize placute. 222222 km pe 12 mai.

5 pe linie norocosi, ca la facultate! )) In 5 ani fara cateva luni...     Sent from my iPhone using Tapatalk

Si eu am rotunjit vineri la inceputul weekendului ce a trecut Si mai mult... Duminica am prins si suma frumoasa Si inca n-avem un an

Posted Images

Salutam !  sunt posesor  al noului Duster  din data  de 21 martie 2018!  1.5 DCI 4wd 110cp. 3500 km pina la 03062018. Sunt multumit  de masina , doar o singura  problemuta este ..... cand se incalzeste volanul ,  dupa o zi calduroasa  .....   si mai bate  si soarele in parbriz ,,,  se blocheaza computerul de bord ,,,,,,  prima data la 715 km am patit ... ... am urmarit cauza     si in mod sigur cred ca este de  la caldura ,,,,, voi comunica la cei  de la  reprezentanta ...... se pare ca  este o problema generala ,,, prima bila neagra  pentru Noul Duster ,   sunt multe cazuri   nu  doar la mine  se intimpla !

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt mai multi care au semnalat aceasta ..defectiune.....la noul model .. cred ca pe varianta 1 a computerului de bord.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara tuturor si bine v am gasit. Detin un duster 1.6 115 cp benzina de doua zile, dupa primul drum lung de 200 km sunt foarte multumit de cum merge masina. Singura problema este cu computerul de bord care s a blocat de mai multe ori; situatie neplacuta la o masina noua. Am 250 de km cu masina parcursi pana acuma. Drumuri bune ;)

Editat de snpz
Actualizare nr km
  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru achizitie, s-o stapanesti sanatos, cat despre computerul de bord, se pare ca a devenit o problema cvasigenerala. Alo, se aude uzina Dacia?!:nervos

  • Mulțumesc! 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 4 weeks later...

Nascuta 24 mai 2018 in prezent 2000 km parcursi si inca merge...

Semnalez si eu ca in mers am avut un mic blocaj la computerul de bord in sensul ca nu mai raspundea la comenzile de pe volan.

In rest mananca chibrite numai ca i-am dat eu putine ...

  • Like 2
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak locked this topic
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...