Sari la conținut

Kilometraj - scrie aici cati kilometri ai cu Dacia Duster


Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 617
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

din 2011 pana acum, nimic neasteptat. doar surprize placute. 222222 km pe 12 mai.

5 pe linie norocosi, ca la facultate! )) In 5 ani fara cateva luni...     Sent from my iPhone using Tapatalk

Si eu am rotunjit vineri la inceputul weekendului ce a trecut Si mai mult... Duminica am prins si suma frumoasa Si inca n-avem un an

Posted Images

  • 4 weeks later...

Salutare,

       In o2 oct. 2017 m-am decis sa experimentez ,, virusul Duster " cativa ani , multi ...sper eu si fara probleme majore.  Motorizare  1.5dci 110cp an  fabr. 2015  si are 115 000 km parcursi 

 

Editat de alpinius
  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 12.07.2010 la 18:30, dust3radmin a spus:

Deschid acest topic in scopul de a avea o statistica a kilometrilor parcursi de fiecare cu Dacia Duster.

Tot ce trebuie sa faci este sa scrii ziua ,nr de kilometri si daca este cazul evenimentul produs la data si nr de kilometri postati.

Evenimentul poate sa reprezinte: revizie, schimbare piesa pe garantie sau nu, imbunatatire etc...

Nu uita sa faci update ori de cate ori ai ocazia!

Dupa ce vom strange date relevante vom putea afla detalii importante despre viata unui Duster.

Multumesc.

194650 km din 2012 .

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 12.07.2010 la 18:30, dust3radmin a spus:

Deschid acest topic in scopul de a avea o statistica a kilometrilor parcursi de fiecare cu Dacia Duster.

Tot ce trebuie sa faci este sa scrii ziua ,nr de kilometri si daca este cazul evenimentul produs la data si nr de kilometri postati.

Evenimentul poate sa reprezinte: revizie, schimbare piesa pe garantie sau nu, imbunatatire etc...

Nu uita sa faci update ori de cate ori ai ocazia!

Dupa ce vom strange date relevante vom putea afla detalii importante despre viata unui Duster.

Multumesc.

194650 km din 2012 .am luat-o in ian 2017 avea 169000.

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak locked this topic
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...